Współpraca

Twoja Sesja - Luksus bycia sobą to wspaniała przygoda i profesjonalne wsparcie.

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na stronę www, FB, artykułów, może do książki, na profil linked in? Jesteś właścicielem firmy, ekspertem, coachem?

Czy to, co proponujemy, jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak, jeśli m.in.:

  • jesteś przedsiębiorcą, który buduje firmę/y na bazie wyznawanych wartości,
  • zależy Ci na tym, żeby pokazać Klientom Twój świat i Ciebie,
  • czujesz, że potrzebujesz pokazać światu Ciebie i to, co stworzyłaś/eś, w nowej odsłonie,
  • zaczynasz coś nowego lub otwierasz kolejny rozdział Twojej biznesowej przygody i chcesz to umiejętnie zakomunikować.

Dzięki naszej współpracy będziesz dysponować pięknymi, autentycznymi zdjęciami, które zaprowadzą Cię do twojego klienta, pokażą Ciebie i to, co stworzyłeś.

Kiedy uznasz, że chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda w praktyce, zajrzyj na www.TwojaSesja.com i napisz na adres info@TwojaSesja.com. Umówimy się na rozmowę telefoniczną i ustalimy zakres Twoich potrzeb.

Twoja Sesja to firma dwóch kobiet – fotografki Tatiany Pałuckiej i charakteryzatorki, stylistki, trenera Katarzyny Gruk.

Powstała z naszych zawodowych pasji. Każda sesja to spotkanie z drugim człowiekiem – odkrywanie jego historii zawodowej i życiowej, wartości, emocji, piękna i siły. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, chcemy pokazać całe to bogactwo na zdjęciach. Człowiek jest zawsze dla nas najważniejszy, zarówno w sesjach biznesowych, jak i kobiecych.

Nasze zdjęcia uwieczniają osobowość, budują wizerunek, inspirują do zmiany! Często sesja fotograficzna z nami jest pierwszym krokiem do głębszych zmian w życiu prywatnym i zawodowym. W tej relacji bardzo dużo dostajemy od naszych klientów – każdy z nich jest dla nas inspiracją. W pracę wkładamy całe nasze serca, zaangażowanie i kreatywność. W zamian dostajemy jeszcze więcej!

Zapraszamy do współpracy
Tatiana Pałucka & Katarzyna Gruk

+48 663 89 88 87 biuro@magiagestow.pl